DarkWave Studio 4.1.9 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DarkWave Studio 4.1.9

Program properties
Rozmiar 2.34 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.experimentalscene.com/software/darkwave-studio/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.11.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 96

Opis wydawcy

Program DarkWave Studio to freeware'a aplikacja oparta na open source przeznaczona do edycji i pracy na plikach audio. Zaprojektowana przez Daniela Wernera jest to w istocie w pełni wyposażone narzędzie do kompleksowej edycji nagrań: wirtualne studio, jak nazwa wskazuje.

Program zawiera w sobie modularne Virtual Studio, pozwalające na podłączanie do niego zewnętrznych instrumentów cyfrowych za pomocą systemu ad hoc. Jedyne wymaganie to to, by instrument był kompatybilny ze standardem VST/VSTi. Pattern Editor pozwala na szybkie tworzenie i modyfikowanie wzorów w plikach muzycznych za pomocą systemu drag-and-drop, z dodatkowymi opcjami, takimi jak zmiana ich wysokości i długości. Edytor sekwencji pozwala na układanie wzorów na danej ścieżce z pełną dowolnością, pozwalając na szybkie używanie już wykorzystanych wzorów i remiksowanie ścieżek. Multitrack Hard Disk Recorder to znakomite narzędzie do nagrywania instrumentów, pozwalające na narywanie ścieżek do wysokiej jakości plików WAV do dalszej post-produkcji i/lub konwersji do plików MP3/FLAC itd.

A w numerach? Cóż. Program obsługuje wszystkie wersje Windows, zarówno 32 jak i 64 bitowe, dzięki obsłudze protokołu VST może być właściwie bez końca rozwijany za pomocą wtyczek instrumentów i edektów, obsługuje także wielordzeniowe procesory oraz wieloprocesorowe płyty główne oraz już w momencie instalacji dysponuje szeregiem wtyczek dającym mu bardzo szerokie możliwości, wspomnijmy chociażby Arpeggiator do grania arpeggio z klawiatury MIDI, obsługującą ją wtyczkę MIDI Input czy Mixer, pozwalający miksować do ośmiu ścieżek. A całość opakowana jest w wygodny i przyjemny w użyciu interfejs, chociaż raczej skierowany do zaawansowanych muzyków.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone