CometBird 11.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

CometBird 11.0

Program properties
Rozmiar 14.84 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.cometbird.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.11.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 115

Opis wydawcy

CometBird to szybka i bardzo wydajna przeglądarka internetowa stworzona przede wszystkim po to, by być szybką i wydajną pomocą dla osób intensywnie korzystających z internetu, które potrzebują mocnej, wydajnej, a zarazem niewielkiej przeglądarki.

Podstawową zaletą programu, niespotykaną prawdopodobnie nigdzie indziej, jest możliwość synchronizacji zakładek w programie CometBird za pomocą internetowego serwisu należącego do autorów aplikacji. Nie potrzeba przenosić żadnych folderów: tak długo jak mamy połączenie internetowe, CometBird pozwoli na zsynchronizowanie zakładek. Ponadto, posiada ona wbudowane narzędzie do pobierania plików wideo na dysk twardy z serwisów takich jak Vimeo, YouTube czy innych stron oferujących darmowy hosting dla tego typu plików. No i do tego posiada także opcję tłumaczenia trudnych słów oraz dodatkowy notatnik, pozwalający na bieżące korzystanie i zarządzanie swoim harmonogramem. No a do tego silnik napędzający CometBird należy do wyjątkowo wydajnych i oszczędza pamięć komputera i przestrzeń dyskową. Dodatkowo posiada on także wbudowaną blokadę wyskakujących okienek, zintegrowane oprogramowanie antywirusowe, czyszczenie prywatnych danych za pomocą jednego kliknięcia, jak i bieżące zarządzanie ochroną przeciwko programom typu malware i spyware. Przy tym takie funkcje jak bezpieczny menedżer loginów i haseł wydają się być li tylko trywialnym dodatkiem.

Interfejs przeglądarki jest przy tym znakomicie zaprojektowany i dostępny, co najlepsze, w języku polskim. Sama przeglądarka instaluje się przy tym bardzo szybko i wygodnie. Może warto chociaż ją wypróbować?  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone