Free File Recovery 1.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Free File Recovery 1.1

Program properties
Rozmiar 4.39 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.avnmedia.com/free_file_recovery.html
Licencja Freeware
Data wysłania 17.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 100

Opis wydawcy

Każdy z nas kiedyś usunął jakiś ważny plik, dokument czy obraz, a zorientował się o tym dopiero w momencie, gdy opróżnił Kosz. W tym momencie wszystko wydaje się stracone i bezcenne dane przepadły... Na szczęście, prawda jest inna. Windows usuwa tylko dane o tym, gdzie plik jest, te dane nadal tam są, dopóki ich nie nadpiszemy. Program Free File Recovery jest aplikacją stworzoną w celu odzyskiwania utraconych plików.

Opracowany przez firmę AVN Media Technologies program pozwala na przywracanie usuniętych plików, które zostały usunięte przez użytkownika z twardego dysku, kart pamięci używanych np. w telefonach komórkowych bądź aparatach fotograficznych, czy danych umieszczonych na odtwarzaczu MP3, a które zostały, zdaje się, bezpowrotnie utracone. Pozwala także na odzyskanie plików utraconych na iPodach, a także wskutek bugów czy wirusów! Program jest przy tym na tyle niewielki, ż e można go uruchamiać z pamięci USB. Pozwala on na przywracanie plików niezależnie od rozszerzenia czy typu, a obsługuje formaty FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5 , NTFS + EFS. Jeśli chodzi o zewnętrzne media, pozwala on na przywracanie danych z kart SmartMedia, Secure Digital, MemoryStick, kamer cyfrowych, dyskietek, dysków Jaz, Sony Memory Stick, Compact Flash, Smart Media Card, Secure Digital Card i wiele więcej. Zewnętrzne dyski ZIP są także obsługiwane, podobnie jak dyski Firewire czy USB. Pozwala również na odzyskiwanie plików ze sformatowanych dysków, nawet jeśli zostały one przeformatowane na inny system plików (np. z FAT32 na NTFS).

Interfejs programu jest przy tym bardzo wygodny i przyjazny. Jak na tak wszechstronny program do ratowania danych, jest to z pewnością fantastyczna cecha.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone