Data Crow 3.12.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Data Crow 3.12.3

Program properties
Rozmiar 42.97 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.datacrow.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 17.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 90

Opis wydawcy

Program Data Crow to, jak sam autor go nazywa, ostateczny program do katalogowania mediów, przeznaczony do katalogowania absolutnie wszystkiego za pomocą jednego, poręcznego narzędzia. I trzeba oddać honor autorowi: Wrona jest naprawdę potężna.

A co dokładnie potrafi? Wszystko, co autor jej przypisuje. Program Data Crow jest wyjątkowo potężnym i uniwersalnym menedżerem kolekcji wszelkiego typu. Pozwala on na szybkie i dokładne tworzenie kolekcji i ich segregowanie za pomocą wygodnego interfejsu, podzielonego na podgrupy. Pozwala on na katalogowanie gier komputerowych zgodnie z ich rokiem wydania, gatunkiem czy autorem, filmów, seriali, muzyki, programów użytkowych, kontaktów, restauracji, mediów, książek... Tak naprawdę, jedynym czynnikiem ograniczającym funkcjonalność programu jest sam użytkownik. Program wymaga jedynie poświęcenia mu uwagi i wprowadzania danych, całą resztą zajmuje się samodzielnie. Potrafi on między innymi automatycznie pobierać dane stworzonych wpisów z serwisów takich jak Amazon.com, IMDB.com, Softpedia czy MusicBrainz, stworzyć i obsługiwać własny wewnętrzny serwer sieciowy wraz z GUI, importować dane z taów mp3 i DivX/XVid, rejestrować wypożyczenia osobom trzecim, tworzyć raporty w formacie HTML i PDF... No i oczywiście można także dodawać nowe moduły, rozszerzające funkcje programu o nowe możliwości katalogowania tego co potrzebujemy. Istnieje szansa, że po zainstalowaniu DataCrow, korzystanie z innych programów tego typu straci po prostu sens.

Interfejs programu? Wygodny i znakomicie zaprojektowany. Tak naprawdę, wiele osób mogłoby się wzorować na ergonomicznym przyjaznym interfejsie Wrony. Świetny i bardzo przydatny program, tyle i aż tyle!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone