Allway Sync 12.16.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Allway Sync 12.16.1

Program properties
Rozmiar 7.52 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.allwaysync.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 109

Opis wydawcy

Allway Sync to narzędzie stworzone przez firmę Botkind, Inc. Przeznaczone dla pracowników małych i średnich firm, a służące, jak nazwa wskazuje, do automatycznego synchronizowania zawartości wybranych przez nich folderów.

Program to bardzo przydatna aplikacja, na bieżąco śledzącą zmiany zachodzące w oznaczonych przez użytkownika folderach. Program samodzielnie wykonuje wskazane mu zadania w tle i w momencie, kiedy natrafi na nowsza wersję pliku w folderze źródłowym, niż znajduje się w folderze docelowym, automatycznie nadpisuje wersję w folderze docelowym. Należy przy ty zaznaczyć, iż w odróżnieniu od konkurencji, Allway Sync polega na skrypcie opracowanym przez firmę Botkind, a nie zegarze systemowym, przez co ma się pewność, iż plik docelowy będzie zawsze odzwierciedleniem najnowszej wersji pliku w folderze źródłowym. Oczywiście, program pozwala na synchronizacje folderów za pomocą sieci lokalnej założonej w firmie, jak i synchronizowanie zawartości folderu źródłowego z innym folderem na tym samym dysku, a także z folderami na mediach zewnętrznych, jak pamięci flash, napędy USB, odtwarzacze MP3, kamery cyfrowe, płyty CD-RW, SAMBA, ruchome dyski twarde i wiele innych. Można powiedzieć, iż jest to narzędzie zupełnie uniwersalne.

Przy tym jest ono wyjątkowo proste w użyciu. Opiera się na hierarchicznie ułożonych opcjach, których rozeznanie zajmuje krótką chwilę, a ustawianie nowych zadań i edycja już istniej ących zajmuje jeszcze krócej. Program, mimo iż jest okrojoną wersją pełnej wersji, jest znakomitą pomoca dla każdego potrzebującego narzędzia d synchronizacji.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone