Mask My IP 2.3.7.8 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Mask My IP 2.3.7.8

Program properties
Rozmiar 4.43 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.mask-myip.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.11.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 108

Opis wydawcy

Będzie tautologią stwierdzić, iż Internet jest daleki od anonimowości. Każde nasze w nim działanie zostawia ślady, a najbardziej podstawowym z tych śladów jest numer IP logowany przez każdą stronę z jakiej zdarzy się nam korzystać. Program Mask My IP jest potężnym programem służącym do ochrony naszej prywatności i bezpieczeństwa internetowego poprzez ukrywanie naszego IP (jak nazwa sama wskazuje).

Program posługuje się opracowaną przez twórce technologię, pozwalającą na ukrycie numeru IP w trakcie korzystania z usług internetowych, niezależnie od tego, czy jest o poczta elektroniczna, pobieranie plików czy po prostu przeglądanie stron. Pozwala on na przeglądanie sieci anonimowo, ochronę przed atakami z sieci, kradzieżą tożsamości i danych kart płatniczych i kredytowych. Ponadto (chociaż nie zalecamy tego użycia) pozwala na ominięcie blokad numerów IP i np. dalsze korzystanie z serwisu na którym nasz numer IP został zbanowany. Pozwala także na uniemożliwienie naszemu dostawcy usług internetowych na podglądanie wysyłanych przez nas danych, a nawet przełączanie się pomiędzy różnymi anonimowymi numerami IP w dowolnym momencie z dowolną częstotliwością by maksymalnie chronić nas i nasz komputer.

Interfejs programu jest przy tym bardzo przyjazny i przejrzysty, a do tego niezwykle potężny. Jest kompatybilny z wszystkimi typami routerów, firewalli, sieci domowych, bezprzewodowych i systemów operacyjnych, włącznie z Windowsem 2000, XP, Vistą i 7 w wersjach 32- i 64-bitowej. Znakomicie współpracuje także z współczesnymi przeglądarkami, jak Opera, Firefox, Internet Explorer itd.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone