FileSavvy 1.5.7.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FileSavvy 1.5.7.0

Program properties
Rozmiar 2.15 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.fungusware.com/index.php/products/filesavvy/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 75

Opis wydawcy

Stworzony przez Fungusware program Filesavvy to niewielka aplikacja oparta na Microsoftowym środowisku .NET 4, pozwalająca na zautomatyzowanie najpowszechniejszych, a przy tym najbardziej nudnych i codziennych czynności dokonywanych na plikach.

Jest ona przeznaczona dla osób rutynowo zajmujących się dużą ilością plików, jak archiwiści, programiści czy administratorzy sieci. Pozwala ona na automatyczne tworzenie kopii zapasowych, przygotowywanie plików do kompilowania wersji programów, zbierania plików w celu wydania, lub innych złożonych, acz powtarzalnych czynności. Jest to program z kategorii zbawiennych, pozwalających na zaoszczędzenie czasu i wysiłku. Program posiada wygodny i bardzo intuicyjny interfejs użytkownika, pozwalający na uzyskanie maksimum efektu przy minimum wysiłku, z dodatkową możliwością dostosowywania wyglądu i zachowania programu do swoich wymagań. Dzięki wsparciu dla funkcji drag-and-drop możliwe jest tworzenie zautomatyzowanych procesów wykonujących wszystkie czynności samodzielnie, zaś złożony, acz przejrzysty kreator projektów pozwala na szybkie zautomatyzowanie swojej pracy. Tzw. workflows mogą być zapisywane i w każdym momencie uruchamiane na nowo za pomocą odpowiedniego skrótu umieszczonego w eksploratorze. A dzięki funkcji priorytyzacji plików, możliwe jest przyspieszenie procesu i upewnienie się, iż jest on wykonywany w odpowiedniej kolejności.

Program wymaga przy tym najnowszej wersji środowiska .NET, co najmniej wersji czwartej. Na szczęście jest to niewielki stosunkowo pakiet (17 MB) i pozwala na szybkie zainstalowanie i cieszenie się funkcjonalnością oferowane przez Filesavvy.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone