DupeDestroyer 1.2.1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DupeDestroyer 1.2.1.0

Program properties
Rozmiar 1.95 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.fungusware.com/index.php/products/dupedestroyer/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora /5
  • Pobrań 87

Opis wydawcy

W trakcie użytkowania komputera niechybnie tworzymy duża ilość plików i nieubłaganie w końcu niektóre z tych plików zaczną się nam powtarzać. W gąszczu kilkuset tysięcy plików łatwo się zgubić, a duplikaty zajmujące miejsce, tym bardziej jeśli są one pokaźnych rozmiarów, potrafią niepotrzebnie zapchać dysk. Program DupeDestroyer firmy Fungusware to znakomite narzędzie do czyszczenia dysków.

Dzięki zaawansowanemu silnikowi przeszukującemu dysk i porównującemu pliki, DupeDestroyer pozwala na szybkie zidentyfikowanie i usunięcie duplikatów z dysku, zaoszczędzając czas i wysiłek, jaki stracilibyśmy wyszukując je ręcznie. Program, dzięki intuicyjnemu i bardzo wygodnemu kreatorowi zadań, działa szybko i wydajnie, a także na bieżąco raportuje o stanie wykonywanych zadań. Najistotniejszą jednak zaletą jest to, iz pozwala on na kontynuowanie pracy na pozostałych oknach, w czasie gdy on wykonuje swoje zadania. Aplikacja także pozwala na skonfigurowanie automatycznego reagowania na duplikaty: Użytkownik może polecić przenieść duplikaty do osobnego folderu, gdzie sam decyduje co z nimi robić, kopiować, a także przenosić. Ostateczna decyzja o usunięciu zawsze leży w gestii użytkownika i program nie usuwa ich samodzielnie, by uniknąć sytuacji, w której np. usunie ważną kopię zapasową.

Program osiąga swoją efektywność dzięki zastosowaniu czterech osobnych mechanizmów skanowania dysku, od super szybkich po super dokładne, pozwalając na maksymalnie efektywne identyfikowanie duplikatów. A do tego pozwala na wyświetlanie naprawdę długich list rezultatów, czyniąc używanie go przyjemnym i pożytecznym.

/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone