Registry Cleaner Flash 3.2.4.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Registry Cleaner Flash 3.2.4.6

Program properties
Rozmiar 3.42 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.registrycleanerflash.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 110

Opis wydawcy

W ciągu codziennego użytkowania Rejestr komputera puchnie do niesłychanych rozmiarów. Niestety jest to problemem, nawet dla zaawansowanych użytkowników, gdyż rozdęty rejestr spowalnia działanie komputera, a niestety nie ma możliwości, by samodzielnie cały rejestr bez problemu naprawić. Program Registry Cleaner Flash to darmowy program pozwalający na oczyszczenie rejestru i zoptymalizowanie działania.

Program działa na zasadzie wynajdywania i identyfikowania problemów związanych z rejestrem. Po przeprowadzeniu skanowania program wyświetla listę zidentyfikowanych programów i pozwala na ich usunięcie. O ile jednak darmowa wersja pozwala na usunięcie tylko trzech z nich, wersja Pro, płatna, pozwala na usunięcie wszystkich. Jednakże dzięki udostępnionej przez wydawcę opcji TrialPay, w której w zamian za wypełnienie oferty otrzymujemy kod rejestracyjny za darmo. Oferty z reguły obejmują rejestracje w serwisie lub usłudze komórkowej, dlatego należy pamiętać zawsze o wypisaniu się z niej po otrzymaniu kodu rejestracyjnego. A sam program? Cóż, Registry Cleaner Flash działa szybko i bardzo efektywnie, pozwalając na bezproblemowe usunięcie niepotrzebnego puchu zwalniającego działanie komputera, zaś imponująca paleta narzędzi do naprawiania rejestru dopełnia obrazu. Program ten to znakomita pomoc w codziennym korzystaniu z komputera, szczególnie, że wszystko wykonuje samodzielnie.

Interfejs programu jest niezwykle przyjazny i sprowadza się do wciśnięcia przez użytkownika przycisku skanuj i usuń. Dzięki temu, iż opcja TrialPay pozwala na uzyskanie programu właściwie za darmo, jest to znakomita aplikacja dla właściwie każdego.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone