Ashampoo® ClipFinder HD Free 2.33 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Ashampoo® ClipFinder HD Free 2.33

Program properties
Rozmiar 15.63 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.ashampoo.com/en/usd/pin/0155/Multimedia_Software/Ashampoo-ClipFinder-HD
Licencja Freeware
Data wysłania 18.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 572

Opis wydawcy

Pobieranie plików wideo z serwisów takich jak YouTube jest niemożliwe bez dodatkowych programów, a i te nie zawsze są tak wygodne, jak powinny być. Program ClipFinder HD, firmy Ashampoo GmbH & Co. KG, jest najnowszą i bardzo ciekawą propozycją rozwiązania tego problemu.

Program oferuje przeszukiwanie i pobieranie do piętnastu stron oferujących darmowy hosting plików video naraz, przy czym przeszukiwanie następuje za pomocą przejrzyście zorganizowanych kart wewnątrz programu. Program pozwala zarówno na oglądanie klipów, jak i pobieranie ich i zapisywanie na dysku za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki funkcji 3D Video Wall stworzonej przez Ashampoo istnieje możliwość pobierania i konwertowania lików za pomocą jednego kliknięcia i tak samo prostej nawigacji poprzez swoje menu ulubionych. Tworzenie nowych list odtwarzania jest tak samo łatwe, proste i przyjemne. Obecnie program obsługuje 15 najbardziej popularnych stron jak YouTube, Vimeo, Spike, Veoh, Google Video, LiveVideo, Dailymotion, blip.tv, Yahoo! Video, Metacafe, MySpace, SevenLoad, MyVideo, videu oraz ClipFish, pozwalając na ściąganie i zarządzanie plikami pobranymi z nich. Jest on przy tym absolutnie i całkowicie darmowy i oferuje także filtr HD, pozwalając na wyszukiwanie jedynie nagrań w wysokiej rozdzielczości. No i posiada także wbudowany odtwarzacz.

Interfejs programu jest zaprojektowany bardzo przejrzyście, chociaż bez większych rewelacji. Jest on bardziej nastawiony na estetykę niż efektywność, jednak nie ujmuje to w żadnym stopniu bardzo wydajnemu silnikowi napędzającemu główne funkcje programu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone