Glary Utilities 3.9.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Glary Utilities 3.9.2

Program properties
Rozmiar 15.43 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.glarysoft.com/products/utilities/glary-utilities/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 106

Opis wydawcy

Każdy potrzebuje czasem optymalizacji komputera, szczególnie po okresie intensywnego instalowania i odinstalowywania programu. Program Glary Utilities firmy Glarysoft Ltd. To znakomity pakiet zawierający w sobie cały zestaw pomniejszych, acz niezbędnych narzędzi do usprawniania pracy komputera.

Program pozwala na usprawnienie działania komputera za pomocą jednego kliknięcia, po którym, przy zachowaniu domyślnej instalacji, automatycznie skanuje cały system w poszukiwaniu niepotrzebnych lub wręcz niebezpiecznych plików, czyści rejestr z niepotrzebnych lub błędnych wpisów, a także usuwa wszelkie ślady korzystania z Internetu. Z poziomu programu można zarządzać dodatkami do przeglądarek, analizować stopień zużycia przestrzeni dyskowej i odnajdywać zduplikowane pliki i usuwać je, rozdzielać większe pliki na mniejsze części a następnie łączyć je... Więcej, program pozwala także na automatyczne zoptymalizowanie pamięci, odnajdywanie i usuwanie uszkodzonych skrótów w systemie Windows, zarządzanie programami w autostarcie, a także odinstalowywać zainstalowane pliki. Dodatkowe opcje to także bezpieczne usuwanie plików bez zostawiania śladów, dokładne informacje o systemie, odnajdywanie pustych folderów i wiele więcej.

Całość obsługiwana jest za pomocą wygodnego i przyjaznego interfejsu zaprojektowanego po to, by umożliwić szybkie i bezproblemowe zarządzanie przestrzenią dyskowa naszego komputera i usprawnianie jego działania. Jest o znakomite uzupełnienie funkcjonalności oferowanej przez np. CCleaner.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone