Disk SpeedUp 1.4.0.888 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Disk SpeedUp 1.4.0.888

Program properties
Rozmiar 2.25 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.glarysoft.com/products/utilities/disk-speedup/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 126

Opis wydawcy

Jest rzeczą nie do uniknięcia, że dysk twardy na każdym komputerze w końcu się zapcha i będzie pracować wolniej od muła na kacu. Problemem jest fragmentacja dysku, czyli rozproszenie danych po dysku, przez komputer musi dodatkowo oprócz uruchamiania plików je najpierw wyszukać. Program Disk SpeedUp jest freeware'ową aplikacja Glarysoft Ltd. Przeznaczoną do szybkiej defragmentacji dysków twardych.

Program pozwala na bardzo szybkie i efektywne defragmentowanie i optymalizowanie funkcjonowania dysku oraz naprawianie błędów akumulujących się na dysku poprzez wykorzystując stworzony przez firmę własny, inteligentny moduł wyszukiwania danych pozwalający na wyszukanie i zidentyfikowanie fragmentów plików w sekundy. Program automatycznie aranżuje dane w najbardziej optymalny sposób, by zajmowały spójne, ciągłe fragmenty dysku, by przyspieszyć wyszukiwanie danych, uruchamianie aplikacji i, co najważniejsze, skrócić czas potrzebny na uruchomienie systemu. Jest to przy tym znacznie, znacznie lepszy program niż domyślny defragmentator dysków systemu Windows, po pierwsze ze względu na jego prędkość, a po drugie, ze względu na jego przyjazny interfejs.

Jest on zaprojektowany tak, aby umożliwić jak najszybsze i jak najbardziej efektywne przeszukiwanie dysku i jego defragmentacje. Instalacja zajmuje chwilę i jest w stu procentach wolna od niepotrzebnych, darmowych dodatków, zaś silnik działa szybko i na bieżąco informuje o postępach prac nad defragmentacją. Program jest przy tym uniwersalny i obsługuje formaty dysków FAT, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5 oraz NTFS + EFS.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone