Registry Repair 1.4.0.888 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Registry Repair 1.4.0.888

Program properties
Rozmiar 2.05 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.glarysoft.com/products/utilities/registry-repair/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 101

Opis wydawcy

Do oczyszczenia Rejestru z niepotrzebnych naleciałości, jak zbędne rozszerzenia, czy nieaktualne skróty potrzebne są programu automatyzujące ten proces, bo samemu nie sposób tego zrobić. Program Registry Repair firmy Glarysoft jest znakomitym programem tego typu napisanym w jednym celu: jak najbardziej efektywnego czyszczenia rejestru.

Program dokładnie skanuje każdy zapis w rejestrze Windows, wyszukując dane mogące powodować występowanie błędów, wyłączania się programów, czy po prostu niepotrzebnie napęczniające, a co za tym idzie, zwalniające komputer. Opiera się on przy tym na bardzo przejrzystym interfejsie i potężnym silniku umożliwiającym dogłębne i bardzo kompleksowe oczyszczenie programu. Jest to przy tym jedno z najbezpieczniejszych narzędzi na rynku, przez co korzystanie z niego nie zagraża w niczym działaniu komputera. Dodatkowym zabezpieczeniem może być stworzona przez użytkownika lista wyjątków, która określa, jakich wpisów pod żadnym pozorem program ma nie ruszać. A co tak właściwie program usuwa w trakcie pracy? Niewłaściwe ścieżki do plików, niewłaściwe przypisane rozszerzenia, typy plików niepotrzebne, niesprawne kontrolki użytkownika, niepotrzebne wpisy dotyczące dawno odinstalowanych programów, nieużywane rozszerzenia plików, ścieżki do plików pomocy, nieużywane wpisy w Menu Start, programy Adware i Spyware korzystające z rejestru, niesprawne wpisy w autostarcie i wykorzystywane przez wiele programów pliki oraz wszystkie inne śmieci jakie zalegają w rejestrze po pewnym okresie używania.

A wszystko odbywa się za pomocą wygodnego interfejsu, zaprojektowanego dla wydajności i wygody. Szybkie czyszczenie odbywa się za pomocą jednego czy dwóch kliknięć, a dostosowując opcje możemy osiągnąć znacznie większą precyzję i szybkość.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone