Quick Startup 2.9 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Quick Startup 2.9

Program properties
Rozmiar 3.71 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.glarysoft.com/products/utilities/quick-startup/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 86

Opis wydawcy

Dokonywanie zmian w autostarcie Windows jest problematyczne. Owszem, istnieje w Menu Start folder oznaczony Autostart, ale niewiele, ba, praktycznie żaden program nie korzysta z tej opcji. Zamiast tego, umieszczają one wpisy bezpośrednio na liście programów do uruchomienia przy starcie Windows, a edytowanie tej listy jest, cóż, trudne. Program Quick StartUp jest aplikacją przeznaczoną, jak nazwa wskazuje, do zarządzania listą programów umieszczonych na liście.

Program ten jest scentralizowaną, znakomicie napisaną aplikacją umożliwiającą modyfikowanie, usuwanie i dodawanie wpisów na liście uruchamiania systemu, by dostosować ją do swoich wymagań i uczynić uruchamianie systemu tak prostym i szybkim, lub tak dostosowanym do swoich wymagań jak to tylko możliwe. Każdy z wpisów na liście jest dokładnie i zwięźle opisywany przez program i pozwala na ocenę niezbędności uruchomienia procesów, dodatkowo wyświetlając dane autora i/lub firmy, jaka dany program wyprodukowała. W przypadku nieznanych procesów lub niepewności,program pozwala na wyszukanie w Internecie za pomocą serwisu Google informacji na temat danego procesu. Usunięcie z listy uruchomienia to kwestia zaznaczenia okienka przy wpisie, zaś program automatycznie zapisuje listę. Dodatkowo, jeśli jesteśmy pewni, iż w zupełności jest nam dany wpis niepotrzebny, program pozwala na całkowite wyczyszczenie wpisu. Uzupełnieniem tych opcji jest możliwość dodawania własnych wpisów do autostartu i określania ich zawartości.

Interfejs programu jest bardzo wygodny i przyjemny w obsłudze, a do tego dostępny w polskiej wersji językowej bez potrzeby ściągania dodatkowych plików. Jest to bardzo wygodne i bardzo przyjazne narzędzie do zarządzana uruchamianiem Windows.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone