Free Sound Recorder 9.6.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Free Sound Recorder 9.6.1

Program properties
Rozmiar 10.06 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.sound-recorder.biz/freesoundrecorder.html
Licencja Freeware
Data wysłania 18.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 99

Opis wydawcy

Nagrywanie dźwięku i plików dźwiękowych jest zawsze problemem: na rynku dostępnych jest wiele programów służących do tego celu i często ciężko jest zdecydować. Free Sound Recorder, wbrew swojej dość prostej nazwie, jest bardzo dobrym i przydatnym programem umożliwiającym nagrywanie dźwięku z wielu źródeł na cyfrowe formaty.

Jest to aplikacja uniwersalna i obsługuje nie tylko zgrywanie muzyki z płyt kompaktowych, ale także zgrywanie dźwięku ze źródeł, takich jak kasety, płyty winylowe (tzw. longplay'e), wraz z możliwością nagrywania ich na płyty CD z określoną przez użytkownika jakością. Jest to znakomita nagrywarka plików .wav, .mp3 oraz .wma, pozwalająca na wykorzystanie bardzo szerokiej gamy źródeł dźwięku, od kaset i płyt, poprzez mikrofon, publikowane w Internecie pliki audio po wszystkie aplikacje odtwarzające muzykę, jak Windows Media Player czy Winamp. Dzięki bardzo rozwiniętemu i dobrze funkcjonującemu silnikowi przetwarzającemu nagrania, wysoka jakość i jednocześnie wysoka efektywność nagrywania jest połączona w programie w jedno. Dzięki możliwości odgórnego ustawiania jakości nagrań możliwe jest bardzo szybkie ustawianie i zarządzanie parametrami nagrywania, a funkcja podglądu nagrania pozwala na przetestowanie źródła dźwięku przed rozpoczęciem pracy.

Całość obsługuje się wygodnym i przejrzystym interfejsem, który pozwala na naprawdę w pełni wykorzystanie potencjału programu. Na koniec mała porada: przy całej swojej wszechstronności, program posiada jedną wadę: w czasie instalacji oferuje zainstalowanie paska Free Sound Recorder. Nie jest on potrzebny do pacy programu, a potrafi zwolnić prace przeglądarki. Uważajcie przy instalacji zatem!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone