Imageshack Bulk Uploader 2.2.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Imageshack Bulk Uploader 2.2.0

Program properties
Rozmiar 12.21 MB
Wydawca
Strona internetowa http://imageshack.us/content.php?page=uploader
Licencja Freeware
Data wysłania 19.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 179

Opis wydawcy

Każdy z nas musiał kiedyś wgrać na serwer grafikę, by móc umieścić ją na forum dyskusyjnym, przekazać dalej zdjęcia czy po prosu mieć możliwość bieżącego linkowania do niej. Istnieje szereg stron oferujących darmowy hosting plików graficznych, ale Imageshack.us jest zapewne najbardziej popularnym. Program Imageshack Bulk Uploader jest aplikacją przygotowaną specjalnie przez korporację Imageshack dla osób potrzebujących szybko i wydajnie wgrać większą ilość obrazów na ich serwer.

Jest to prosta, niewielka aplikacja niepotrzebująca dodatkowego środowiska ani oprogramowania. Pozwala on, jak wspomniano, wgrać większa ilość plików graficznych na serwery Imageshack.us i automatycznie otrzymać wszystkie niezbędne linki i kody do umieszczenia ich na stronach internetowych. Znaczną zaletą programu jest to, iż jest on aplikacją wieloplatformową, to jest obsługuje zarówno systemy operacyjne Windows, jak i systemy Mac OS X i Linux. Jest on ponadto aplikacją open source'ową, przez co programiści mogą go swobodnie dostosować do swoich wymagań i modyfikować w pełnym zakresie. Program nie wymaga przy tym posiadania konta na imageshack.us: można wgrywać obrazy anonimowo i nie cierpi się z tego powodu żadnych ograniczeń.

Interfejs programu jest przejrzysty, wygodny i opiera się na wygodnej mechanice drag-and-drop: wystarczy przeciągnąć do okna programu interesujące nas obrazy, a reszta zajmie się on sam. Znacznie ułatwia to korzystanie z serwisu, no i czyni hostowanie grafik do dzielenia się z innymi wręcz banalnie prostym procesem.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone