Avant Browser 2012 build 8 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Avant Browser 2012 build 8

Program properties
Rozmiar 3.44 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.avantbrowser.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 19.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 105

Opis wydawcy

Przeglądarka Avant to stworzona przez zespól Avant Force aplikacja przeznaczona do tego, by udostępnić swoim użytkownikom narzędzie do przeglądania Internetu o niespotykanej wcześniej przejrzystości i wydajności, by przeglądanie stało się jeszcze szybsze, jeszcze sprawniejsze i jeszcze stabilniejsze.

Dzięki zastosowaniu technologi multi-processingu, dzięki której przeglądarka przypisuje każdej karcie osobny proces, wydajność ulega znacznemu podwyższeniu. W momencie, gdy jedna karta zawiesi się lub ucierpi na skutek problemów z pamięcią, wystarczy po prostu ją zamknąć – nie wpłynie to na resztę programu i jego zachowanie. Ponadto, dzięki serwisowi Avant Online Bookmarks, możliwa jest synchronizacja przeglądarek za pomocą połączenia internetowego: serwer zapisuje menu zakładek użytkownika i udostępnia ją użytkownikowi w każdym miejscu, o każdym czasie. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób w podróży, które nie zawsze mogą skorzystać z laptopa, albo pracują raz w biurze, raz w domu. Kolejną opcją, znaną już z innych przeglądarek, ale zawsze mile widzianą jest funkcja autouzupełniania formularzy za pomocą jednego kliknięcia – i możliwość ochrony swojej prywatności za pomocą jednego hasła głównego. A filtr animacji flash? Pozwala na powstrzymanie natłoku animacji flash na stronie (większość z nich to reklamy) i przez to zaoszczędzenie naprawdę dużo pieniędzy na połączeniach np. za pomocą sieci komórkowych.

Interfejs przeglądarki jest zaprojektowany bardzo elegancko i wydajnie. Jedną z ciekawszych opcji jest funkcja rozpoznawania gestów wykonywanych myszką, przez co przeglądanie Internetu może stać się jeszcze ciekawsze i szybsze niż dotychczas. Słowem, jest to znakomita przeglądarka i zamiennik.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone