Wise Registry Cleaner Free 7.85.516 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Wise Registry Cleaner Free 7.85.516

Program properties
Rozmiar 2.15 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.wisecleaner.com/wiseregistrycleanerfree.html
Licencja Freeware
Data wysłania 19.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 100

Opis wydawcy

Rejestr Windows, jako najbardziej fundamentalny element działania systemu operacyjnego (obok samego systemu, oczywiście) zasługuje na szczególną uwagę ze strony użytkownika. Szybko działający i zadbany układ wpisów gwarantuje szybkość działania samego komputera. Przeto warto pochylić się nad nim z użyciem programu Wise Registry Cleaner Free i zadbać, by czuł się jak najlepiej.

Wise Registry Cleaner, jak nazwa wskazuje, jest freeware'ową aplikacją służącą do oczyszczania rejestru. Program oferuje możliwość przeskanowania rejestru w poszukiwaniu niepotrzebnych wpisów, zaznaczając i identyfikując je jako niepotrzebne lub niewłaściwe i wyświetla precyzyjną listę wszystkich wpisów wraz z oznaczeniem i rekomendacją co z nimi zrobić. Oczywiście, przed usuwaniem wpisów program oferuje możliwość zapisania kopii zapasowej, na wypadek, gdyby użytkownik polecił niechcący usunąć jakiś ważny wpis. Samo skanowanie zajmuje zaledwie kilka sekund (zależnie od wielkości rejestru, oczywiście) i pozwala na defragmentowanie rejestru, by usprawnić szybkość jego działania. Możliwe jest także takie ustawienie opcji programu, by automatycznie wyszukiwał uaktualnienia, jak i przeprowadzał defragmentacje i oczyszczanie dysku.

Jego wygodny i przejrzysty interfejs jest bardzo łatwy w użyciu niezależnie od poziomu doświadczenia użytkownika i pozwala na szybkie i efektywne usprawnienie działania komputera. Dużą rekomendacją jest także to, iż Wise Registry Cleaner jest narzędziem rekomendowanym przez czołowe serwisy internetowe zajmujące się doradztwem technicznym i informatyką. A z ekspertami nie ma co dyskutować!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone