Advanced SystemCare Free 6.4.0.292 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Advanced SystemCare Free 6.4.0.292

Program properties
Rozmiar 21.79 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html
Licencja Freeware
Data wysłania 19.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 124

Opis wydawcy

Advanced SystemCare Free (dawniej Advanced WindowsCare Personal) jest specjalnie zaprojektowanym zestawem narzędzi, których jedynym celem jest daleko idąca optymalizacja systemu Windows i umożliwienie osiągnięcie przez niego maksymalnej wydajności.

Jest to kompleksowe narzędzie umożliwiające naprawienie dziesiątek, lub wręcz setek problemów na komputerze i nie tylko przyspieszenie go, ale i zapewnienie bezpieczeństwa. Dzięki technologii ActiveBoost, program potrafi wykonywać swoje zadania w tle, w trakcie, kiedy użytkownik pracuje na innych programach. Jest to znacznym ułatwieniem przy codziennym dbaniu o swój komputer. Dodatkowo dzięki zastosowaniu chmury obliczeniowej, program pobiera wszystkie najnowsze uaktualnienia i potrzebne pliki by umożliwić jak największą wydajność działania całemu komputerowi. A co tak naprawdę usuwa? Wszystko, co mogłoby opóźnić lub zagrozić działaniu komputera. Są to niepotrzebne, śmieciowe pliki, stare skróty, pliki potencjalnie niebezpieczne, dziury w ochronie Windows, problemy w rejestrze, takie jak nieusunięte wpisy czy pofragmentowany, niezoptymalizowany rejestr... Dodatkowymi funkcjami są także osobne tryby programu, pozwalające na użycie go do przyspieszenia działania w trybie Work (pracy) i Game (gry), z których każdy optymalizuje inne aspekty działania komputera i pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności przy danej konfiguracji.

A interfejs programu? Prosty, chociaż trochę zbyt wyszukany jeśli chodzi o fajerwerki graficzne. Nie zmienia to jednak faktu, iż program zdecydowanie nadaje się do codziennego użytkowania i wykorzystywania, chociażby ze względu na możliwości czyszczenia systemu oraz zarządzania ochroną.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone