Game Booster 3.7 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Game Booster 3.7

Program properties
Rozmiar 2.22 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.iobit.com/gamebooster.html
Licencja Freeware
Data wysłania 19.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 235

Opis wydawcy

Gracze potrzebują jednego: dobrego, wydajnego komputera oferującego możliwość uruchomienia gier w najwyższej rozdzielczości i z wszystkimi detalami. Niestety, wielu z nich zapomina o tym, że istnieją programy pozwalające zoptymalizować działanie komputera w czasie grania. Jednym z nich jest Game Booster 3.

Program ten został napisany po to, by umożliwić osiągnięcie najwyższej możliwej wydajności bez ingerencji w system Windows. Dzięki oparciu działania programu na zasadzie jednego kliknięcia, pozwala on na szybkie uruchomienie trybu optymalizacji. A na czym ten tryb polega? Program Game Booster automatycznie zarządza procesami uruchamianymi w tle i zamyka procesy niepotrzebne w trakcie grania, lub odbiera im priorytet. Opróżnia RAM i intensyfikuje prace procesora, przez co można wycisnąć z danej konfiguracji jeszcze więcej efektywności. Dodatkowo, co istotne w obecnych czasach, jest on aplikacja całkowicie kompatybilną z programami PunkBuster i Cheating-Death oraz systemem Valve Anti-Cheat, przez co wykorzystując go nie ma ryzyka utracenia przywileju grania online. No i dodatkowo oferuje on gamę programów służących do optymalizacji działania komputera, przez co gracz może także offline zadbać o jakość swojego komputera.

Interfejs programu jest przy tym wygodny i elegancki. Wspomniany interfejs jednego przycisku sprawdza się znakomicie w rękach mniej cierpliwych graczy, zaś ci bardziej metodyczni z pewnością docenią oferowane przez program możliwości optymalizowanie działania swojego komputera.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone