Columbus 1.2.8.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Columbus 1.2.8.0

Program properties
Rozmiar 11.23 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.columbus-browser.com
Licencja Freeware
Data wysłania 19.11.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 647

Opis wydawcy

Nazwany by uczcić Krzysztofa Kolumba, program Columbus jest zaawansowaną przeglądarką internetową skierowaną do osób pobierających znaczne ilości plików z sieci. Oferuje on funkcjonalność dość unikatową, acz bardzo przydatną.

Otóż przeglądarka Columbus pozwala na wyszukiwanie za pomocą jej interfejsu plików. Nie wyszukuje ona przy tym nazwy za pomocą wyszukiwarki Google, lecz wykorzystuje najpopularniejsze strony torrentowe, by znaleźć dokładnie ten plik, o który użytkownikowi chodzi. Do listy stron obsługiwanych przez przeglądarkę zaliczają się takie strony jak The Pirate Bay, IsoHunt, BTJunkie, Torrentz, WorldNova, TorrentBox, MyBitTorrent, MiniNova, Mononova, Torrent Valley, przy czym, oczywiście, nie są to wszystkie. Dodatkowo, pozwala także na przeszukiwanie Wikipedii, Google i Bing z poziomu głównego okna przeglądarki. Oprócz tego jest to program oferujący znakomitą funkcjonalność, użyteczność oraz ochronę użytkownika przed atakami z Internetu. Należy tutaj zaznaczyć, iz postawione sobie priorytety autorzy osiągnęli i Columbus faktycznie jest bardzo dynamiczną, bardzo wygodną w użyciu przeglądarką, pozwalającą na naprawdę szerokie jej zastosowane. Dość oczywiste jest tutaj także wspomnienie o ogromnych możliwościach dostosowywania wyglądu i zachowania przeglądarki do stawianych jej przez użytkownika wymagań.

Interfejs przeglądarki jest przy tym bardzo wygodny i elegancki, zgodnie z najlepszymi tradycjami darmowego oprogramowania, gdzie użyteczność i wygoda są priorytetami. Instalacja nie zajmuje długo i pozwala na to, by szybko zacząć wykorzystywać szeroką funkcjonalność Kolumba.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone