LightMan Writer 1.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

LightMan Writer 1.4

Program properties
Rozmiar 4.98 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.lightmantools.com/products/lightman-writer.html
Licencja Freeware
Data wysłania 19.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 105

Opis wydawcy

Nagrywanie płyt jest zajęciem wymagającym poświęcenia mu czasu i uwagi. Program LightMan Writer stworzony został po to, by proces ten wymagał jak najmniej czasu i uwagi, by wszystkim zajmował się komputer, a użytkownik mógł korzystać z czasu dla siebie.

 

Jest to bardzo praktyczny i stabilny program służący do wypalania płyt kompaktowych i DVD, przeznaczony dla wszystkich użytkowników, od tych dopiero zaczynających przygodę z nagrywarkami, po weteranów wypalania. To, co odróżnia Lightman Writer od większości obecnych na rynku programów to szereg dodatkowych opcji umożliwiających zaawansowane zarządzanie swoimi kompilacjami do wypalania, jak i specjalnie zoptymalizowany silnik, który kładzie nacisk na jak największą szybkość wypalania. Dzięki Lightman Writer możliwe jest szybkie i bezproblemowe stworzenie kopii zapasowej swojej pracy na dysku kompaktowym, jak i bezpieczne stworzenie kopii swojej kolekcji filmów, muzyki, gier, dokumentów czy czegokolwiek, co potrzebujemy zapisać. Program obsługuje stworzone przez użytkownika własne kompilacje, jak i format płyt wielokrotnego nagrywania i wielosesyjnych. Dzięki wbudowanemu silnikowi możliwe jest tworzenie projektów o wielu cechach (np. nagrywanie i audio i wideo na jeden dysk), nagrywanie obrazów płyt i tworzenie ich, zapisywanie i kodowanie ścieżek audio i ścieżek danych na dyski kompaktowe oraz nagrywanie wielowarstwowych płyt DVD.

Program pozwala także za pomocą swojego użytecznego i przejrzystego interfejsu oczyszczać pliki wielokrotnego nagrywania za pomocą szeregu różnych metod, a także ripować, tzn. zapisywać na dysk twardy pliki audio do formatów wma, wav, mp3.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone