LightMan Extractor 1.4.0.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

LightMan Extractor 1.4.0.0

Program properties
Rozmiar 5.86 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.lightmantools.com/products/lightman-extractor.html
Licencja Freeware
Data wysłania 19.11.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 88

Opis wydawcy

Dla posiadaczy rozległych kolekcji muzyki na dyskach kompaktowym problemem może być przesłuchanie ich wszystkich, a co dopiero skatalogowanie. Rozwiązaniem jest zgranie ich na dysk twardy i wykorzystanie na przykład w swoim odtwarzaczu MP3. Program LightMan Extractor jest aplikacją skierowaną właśnie do osób mających takie potrzeby.

Program umożliwia szybkie i efektywne zgranie płyt kompaktowych do poręcznego formatu MP3. Jest to bardzo wszechstronna i przydatna aplikacja, która może z powodzeniem konkurować z wszystkimi najpopularniejszymi programami do zgrywania płyt. Program osiąga bardzo wysoką prędkość zgrywania plików dzięki ścisłemu zastosowaniu kontroli jakości dźwięku w trakcie zgrywania, by wyeliminować zakłócenia, jak i znormalizować wszystkie zgrane pliki pod względem głośności. Dodatkowo, program automatycznie bierze pod uwagę wszelkie dane na dysku, jak CD.ini czy CD text przy zgrywaniu, z opcjonalnym pobieraniem danych z internetowej bazy informacji o płytach muzycznych. Dodatkowo, o ile program domyślnie korzysta z enkodera LAME, możliwe jest wykorzystanie własnych programów do kodowania muzyki.

Jedną z najlepszych rzeczy w LightMan Extactor jest interfejs. Ułożony w logiczny, bardzo uporządkowany sposób, bez zbędnych dodatków, program dostosowuje się do wymagania użytkownika i pozwala na dostosowanie swojego funkcjonowania za pośrednictwem rozbudowanego menu opcji. Dodatkowo, wysoka jakość dźwięku w zgranych plikach gwarantowana jest przez cyfrowe przetwarzanie źródła: program ripuje bezpośrednio do formatu cyfrowego, bez pośrednich plików analogowych, oferując bardzo wysoką, spójną jakość muzyki.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone