Jagged Alliance 2 v.1.13 1.13 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Jagged Alliance 2 v.1.13 1.13

Program properties
Rozmiar 13.09 MB
Wydawca
Strona internetowa http://ja2v113.pbworks.com/w/page/4218339/FrontPage
Licencja Freeware
Data wysłania 12.3.2011
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 218

Opis wydawcy

Jagged Alliance 2 firmy Sir-Tech Interactive jest jedną z najlepszych (jeśli nie najlepszą) turowych gier taktycznych wydanych w historii gier komputerowych. Oferuje ona ogrom możliwości taktycznych, złożony, lecz łatwy do zrozumienia system rozwoju postaci, no i znakomicie opowiedzianą historię wyzwolenia tropikalnego kraju od tyranii, w której rolę odgrywa kilkadziesiąt postaci, a każda ze znakomicie podłożonym głosem. Dodatek nazwany JA2 v.1.13 jest nieoficjalną modyfikacją wymagającą podstawowej wersji gry, która zamienia grę znakomitą w Świętego Graala fanów realistycznych gier taktycznych.

Należy tutaj zaznaczyć, iż nie jest to w żadnym stopniu wyolbrzymienie. Modyfikacja ta dodaje ogromną ilość opcji i w znacznym stopniu zmienia strukturę programu. Wiele opcji, jakie były pierwotnie zakodowane na stałe w programie zostało z niego wydzielonych do zewnętrznych plików .xml oraz .ini, pozwalając na daleko idące modyfikacje kluczowych elementów rozgrywki, od początkowych funduszy i poziomu trudności, po wyposażenie wroga, swoje oraz napotkanych postaci. A oferta broni i ekwipunku w porównaniu z pierwotną grą uległa rozszerzeniu o kilkaset procent. Dzięki zwiększeniu limitu przedmiotów do 5000 autorzy dodali kilkaset nowych broni, od pistoletów i rewolwerów po karabiny automatyczne i wyborowe, kilkanaście nowych elementów pancerza, włącznie z wyposażeniem noktowizyjnym uszeregowanym według generacji, kilkanaście nowych typów amunicji, dodatków do broni oraz wiele innych. A czy wspomnieliśmy już o znacznie bardziej złożonym i stanowiącym daleko większe wyzwanie module sztucznej inteligencji, pozwalającej na realistyczne odwzorowanie wrogiego żołnierza? Możliwość grania w rozdzielczości 1024x768? Ogrom dodatkowych opcji rozgrywki, w tym opcjonalny moduł zmieniający fundamentalnie zarządzanie ekwipunkiem? Grę wieloosobową? Tworzenie od zera swoich najemników i to wielu naraz? Można tak wymieniać dodane opcje i funkcje bez końca, ale najlepiej po prostu odkurzyć płytkę z Jagged Alliance 2 i pobrać v.1.13. Na pewno nie zawiedzie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone