Killap's Fallout 2 Restoration Project 2.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Killap's Fallout 2 Restoration Project 2.2

Program properties
Rozmiar 148.44 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.killap.net/
Licencja Freeware
Data wysłania 12.4.2011
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 259

Opis wydawcy

Miłośnikom komputerowych gier role-playing nie trzeba chyba przybliżać, co to jest Fallout 2. Jedna z najlepszych gier cRPG na rynku jest przy tym jedną z najbardziej zabugowanych i częściowo zupełnie niewykończoną. Na obydwa problemy jest jedna odpowiedź: Killap's Fallout 2 Restoration Project. Jest to całkowicie darmowa, a przy tym olbrzymia modyfikacja do pierwotnej gry, łatająca setki błędów w skryptach i kodzie gry, a także dodająca ogromną ilość dodatkowych elementów do gry.

Najwazniejszym zapewne elementem gry jest kilkanaście dodatkowych lokacji, z których największą jest Enivornmental Protection Agency: olbrzymia, wielopoziomowa baza wojskowa przedwojennej agencji rządu Stanów Zjednoczonych, stworzona w oparciu o dokumenty projektowe udostępnione przez Chrisa Avellone, jednego z twórców Fallout 2. Obok EPA pojawiają się także rodzinna wioska jednego z potencjalnych towarzyszy, Klasztor, brakująca dzielnica Den (Nory), słynny okręt podwodny Imperium Shi w San Francisco, a także kilkanaście dodatkowych postaci pobocznych w świecie gry, zadań do wykonania, uaktualnień graficznych sprawiających, że gra wygląda po prostu ładniej, no i oczywiście patch umożliwiający granie w Fallout 2 w wysokiej rozdzielczości (a także odpowiednio zmodyfikowane mapy, by części mapy nie przeznaczone dla oczu graczy pozostały niewidoczne).

Największa chyba zaletą pakietu jest jednak ilość poprawek wniesionych do gry, usuwających praktycznie wszystkie bugi i błędy w skryptach, jakie były plagą każdego z graczy Fallout 2. Dzięki temu unika się tak (nie)sławnych elementów jak znikający samochód, błędy w inteligencji czy niemożliwe do zakończenia zadania.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone