GLC-Player 2.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

GLC-Player 2.2

Program properties
Rozmiar 14.16 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.glc-player.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 12.4.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 125

Opis wydawcy

GLC-Player jest narzędziem skierowanym do kolekcjonerów i grafików zajmujących się tworzeniem trójwymiarowych modeli. Co ich łączy? Duża i bardzo rozbudowana kolekcja trójwymiarowych modeli! Program ten pozwala na zarządzanie i przeglądanie wszystkich najczęściej używanych formatów modeli 3D i wykonywanie prostych operacji.

Głównym zadaniem programu jest umożliwienie sprawnego zarządzania swoją kolekcją, jak i podgląd modeli bez potrzeby uruchamiania innych programów. GLC-Player obsługuje większość najpopularniejszych formatów, jak COLLADA, 3DXML, OBJ, 3DS, STL, OFF oraz COFF, oferując dokładne renderowanie każdego elementu modelu z wykorzystaniem całej mocy jaką dysponuje komputer użytkownika. Dodatkowo pozwala on na organizowanie i szybką nawigację w albumach zawierających nasze modele 3D, przechwytywanie obrazów a nawet całych ich serii, export do HTML, jak i ich wizualizację. Program co prawda nie posiada polskiej wersji językowej, a jedynie angielską i francuską, jednakowoż nie jest to dużym minusem.

Interfejs programu jest uporządkowany bardzo logicznie i nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania do obsługi modeli 3D. Program zawiera wszystkie niezbędne sterowniki, biblioteki i inne elementy niezbędne do przeglądania modeli, zaś przejrzysty i hierarchicznie uporządkowany moduł zarządzania albumami jest znakomitą pomocą dla każdego.

Instalacja programu następuje szybko i bez większych problemów, a do tego pozwala także na przetestowanie funkcjonalności programu za pomocą przykładowego pliku 3D. Podsumowując, jest to bardzo przydatne narzędzie dla każdego użytkownika zajmującego się grafiką 3D, czy to amatorsko, czy profesjonalnie.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone