VVCap screenshot grab and upload tool 1.6.131 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

VVCap screenshot grab and upload tool 1.6.131

Program properties
Rozmiar 1.91 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.vvcap.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 12.4.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 87

Opis wydawcy

VVCap jest unikalnym narzędziem przeznaczonym do przechwytywania ekranu użytkownika. W przeciwieństwie do większości programów tego typu, celem VVCap nie jest zapisywanie zrzutów na dysku, lecz umożliwienie w stu procentach bezpiecznego dzielenia się obrazami za pomocą sieci Internet. Ta unikalna funkcjonalność jest wyjątkowo prosta w użyciu a przy tym wyjątkowo bezpieczna.

Program opiera się na skrócie klawiszowym (domyślnie PrintScreen), po naciśnięciu którego wykonuje on zrzut ekranu. Jednakże zamiast zapisać plik na dysku, po wciśnięciu przycisku program prosi o zaznaczenie fragmentu ekranu jaki chcemy zrzucić do pliku graficznego, a następnie umieszcza go aktualnie na bezpiecznym serwerze. Pytanie, jak bezpiecznym? Program generuje 120 bitowy klucz zabezpieczeń będący jednocześnie adresem URL grafiki wgranej na serwer. Jedynie znając dokładnie ten adres będziemy w stanie uzyskać dostęp do naszego pliku. Nie jest przy tym możliwe podejrzenie go przez osoby trzecie, a także administratorów: wszystkie pliki są szyfrowane na serwerze metodą DAS i bez klucza ani rusz.

W oczywisty sposób jest to znakomite narzędzie dla wszystkich potrzebujących szybkiego i wydajnego narzędzia do wrzucania zrzutów ekranu na serwer, by podzielić się nimi za pomocą poczty elektronicznej czy komunikatora internetowego. Jest on przy tym wyjątkowo bezpieczny: o ile nie posiada się dokładnego URL, nie ma możliwości obejrzenia wgranego obrazka. Z kolei osoby którym go udostępnimy zobaczą go bez najmniejszych problemów.

A najlepsze? W zupełności nie potrzebuje się żadnego konta ani hasła. Anonimowość i bezpieczeństwo!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone